Zakres obowiązków

- przyjmować dostawy i rozmieszczać je na lokacjach
- kompletować materiał zgodnie z harmonogramem
- przygotowywać towar do wysyłki zgodnie z planem wysyłkowym
- brać udział w inwentaryzacjach i dbać o zgodność stanów magazynowych
- obsługiwać sprzęt transportowy w magazynie

Oferujemy

- start od 2700 zł brutto + 300 zł premii za obecność
- premie efektywnościowe, premie z tytułu programu poleceń pracowniczych, dodatek stażowy
- premie z tytułu pomysłów pracowniczych
- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- perspektywę długofalowej współpracy
- możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia oraz prywatnej opieki medycznej Medicover
- dofinansowanie posiłków na firmowej stołówce
- raz w tygodniu owoc dla każdego pracownika
- pakiet socjalny: wczasy pod gruszą, premia świąteczna
- dofinansowanie karty MultiSport
- możliwość rozwoju (rekrutacje wewnętrzne, szkolenia)
- przyjazną atmosferę oraz wsparcie kolegów i koleżanek z działu
Tczew

Nasze wymagania

- poczucie odpowiedzialności i motywację do pracy
- zaangażowanie w wykonywaną pracę
- umiejętność komunikowania się oraz nastawienie na pracę zespołową

- mile widziane uprawnienia na wózki widłowe

Tczew