Zakres obowiązków

  • Sprawne i prawidłowe dokonywanie odpraw celnych w zakresie eksportu i importu
  • Terminowe przygotowanie i prowadzenie dokumentacji INTRASTAT
  • Kontakt z Urzędami Celno-Skarbowymi
  • Prowadzenie innych prac i działań związanych z obsługą odpraw celnych i dokumentacji podatkowej

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne benefity: prywatne ubezpieczenie zdrowotne MetLife, pakiet medyczny Medicover, dofinansowanie do karty MultiSport
  • Dofinansowanie do posiłków
  • Pakiet socjalny: wczasy pod gruszą, premia świąteczna, program poleceń pracowniczych
  • Możliwości rozwoju: szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Interesujące i odpowiedzialne zadania
  • Wsparcie w procesie adaptacyjnym
  • Dofinansowanie karty MultiSport

Tczew

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na takim samym lub podobnym stanowisku minimum 2 lata
  • Znajomość przepisów celnych (importowo-eksportowych) oraz zagadnień z zakresu księgowości i finansów
  • Znajomość programów celnych, w szczególności Huzar
  • Znajomość uproszczonych procedur celnych, uszlachetniania biernego oraz czynnego
  • Obsługa pakietu MS Office, w szczególności Excel, PowerPoint
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz umiejętność rozwiązywania problemów
  • Znajomość programu SAP oraz języka angielskiego będzie dodatkowy atutem
Tczew