Obowiązki na stanowisku:

  • Udział w procesie rozwoju produktów dla branży motoryzacyjnej
  • Tworzenie modeli 3D i rysunków 2D dla projektowanych produktów
  • Nadzór nad etapem budowy prototypów
  • Wsparcie projektów R&D realizowanych przez dział zlokalizowany w Szwajcarii
  • Wsparcie zespołu inżynierów procesu przy projektowaniu narzędzi

Oferujemy:

  • stałą praca w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, co gwarantuje stabilizację i poczucie bezpieczeństwa
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • elastyczny czas rozpoczęcia pracy (między 7:00 a 9:00)
  • wsparcie w procesie adaptacyjnym
  • przyjazną atmosferę oraz wsparcie kolegów i koleżanek z działu
  • interesujące i odpowiedzialne zadania
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia (możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia oraz prywatnej opieki medycznej Medicover, dofinansowanie posiłków, pakiet socjalny: wczasy pod gruszą, premia świąteczna, premie w ramach programu poleceń pracowniczych)
  • możliwości rozwoju (szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne oraz platforma E-tutor do nauki języka angielskiego)
Polska, Tczew

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane mechanika, mechatronika
  • Min. 3-letnie doświadczenie w zakresie inżynierii mechanicznej i zagadnień konstrukcyjnych
  • Doświadczenie w pracy z systemami CAD (preferowane CATIA V5), systemami PLM i ERP (np. SAP)
  • Znajomość zasad analizy tolerancji i FMEA
  • Podstawowa znajomość procedur i zasad jakościowych oraz środowiskowych (ISO 9001:2015, IATF 16949:2016, 14001:2015)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym
  • Obsługa pakietu MS Office, w szczególności programu Excel
  • Samodzielność w realizacji powierzonych zadań
  • Kreatywne podejście do stawianych zadań