Zakres obowiązków

  • rozwój i optymalizacja procesów produkcyjnych
  • definiowanie wymagań dotyczących urządzeń i sprzętu pomiarowego
  • organizacja i koordynacja transferów technologii oraz projektów
  • opracowywanie dokumentacji procesowej według obowiązujących standardów
  • przeprowadzanie szkoleń w zakresie wymagań jakościowych, technik i metod pracy
  • pomoc techniczna podczas rozwiązywania problemów jakościowych (znajomość technik analizy: 5WHY, Diagram ISHIKAWY)

Oferujemy

  • stałą praca w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, co gwarantuje stabilizację i poczucie bezpieczeństwa
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • elastyczny czas rozpoczęcia pracy (między 7:00 a 9:00)
  • wsparcie w procesie adaptacyjnym
  • przyjazną atmosferę, wsparcie kolegów i koleżanek z działu
  • interesujące i odpowiedzialne zadania
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia (prywatna opieka medyczna Medicover, dofinansowanie posiłków, pakiet socjalny: wczasy pod gruszą, premia świąteczna, premie w ramach programu poleceń pracowniczych, możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia)
  • możliwości rozwoju (szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne oraz platforma E-tutor do nauki języka angielskiego oraz niemieckiego)
Polska, Gdansk

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym
  • doświadczenie w branży automotive min. 3 lata
  • praktyczna znajomość zagadnień z zakresu FMEA, SPC, MSA, PPAP, APQP
  • znajomość wymagań normy IATF 16949:2016
  • obsługa pakietu MS Office, w szczególności programu Excel
  • doświadczenie w koordynacji projektów inżynierskich
  • umiejętność pracy w zespole
  • dobra organizacja pracy
  • umiejętność szybkiego uczenia się,
  • samodzielność w realizacji zadań
  • zdolność efektywnego rozwiązywania problemów