Zakres obowiązków

- przyjmowanie dostaw i rozmieszczanie ich na lokacjach
- kompletowanie materiału zgodnie z harmonogramem
- przygotowywanie towaru do wysyłki zgodnie z planem wysyłkowym
- branie udziału w inwentaryzacjach i dbanie o zgodność stanów magazynowych
- obsługiwanie sprzętu transportowego w magazynie

Oferujemy

- start od 2700 zł brutto + 300 zł brutto premii za sumienność
- z uprawnieniami UDT 3000 zł brutto + 300 zł brutto premii za sumienność
- premie efektywnościowe,
- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- perspektywę długofalowej współpracy
- możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia oraz prywatnej opieki medycznej Medicover
- pakiet socjalny: wczasy pod gruszą, dofinansowanie do świąt
- możliwość rozwoju (rekrutacje wewnętrzne, szkolenia)
- przyjazną atmosferę oraz wsparcie kolegów i koleżanek z działu
Tczew

Nasze wymagania

- min. roczne doświadczenie w pracy na magazynie
 - poczucie odpowiedzialności i motywacja do pracy
- zaangażowanie w wykonywaną pracę
- umiejętność komunikowania się oraz nastawienie na pracę zespołową
- mile widziane uprawnienia UDT na wózki widłowe

Tczew