Główne zadania

  • prowadzenie procesów rekrutacyjnych na stanowiska różnego szczebla
  • odpowiedzialność za całokształt działań szkoleniowo-rozwojowych w firmie (m.in. badanie potrzeb rozwojowych, współpraca z zewnętrznymi firmami szkoleniowymi)
  • prowadzenie szkoleń wewnętrznych z zakresu tematyki HR-owej
  • aktywny udział w procesie badania satysfakcji, oceny pracowniczej oraz komunikacji wewnętrznej
  • wdrażanie rozwiązań w celu kształtowania pozytywnego wizerunku firmy
  • przygotowywanie raportów, analiz i prezentacji

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie
  • elastyczne godziny pracy
  • udział w ciekawych projektach z obszaru HR i nie tylko
  • pakiet medyczny Medicover
  • wczasy pod gruszą i dofinansowanie do świąt
  • możliwość nauki języka angielskiego lub niemieckiego poprzez platformę eTutor
  • dobrą atmosferę pracy
  • komfortowe warunki pracy (nowoczesne biuro, dofinansowanie do posiłków, pyszną kawę i coś słodkiego J)
Polska

Nasze oczekiwania

  • min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację (min. poziom B2)
  • ukończone studia wyższe
  • wiedzę z zakresu miękkiego HR
  • zainteresowanie nowoczesnymi trendami dotyczącymi działań employee experienc i gotowość do ich wdrażania w organizacji
  • praktyczną znajomość pakietu MS Office (Word, Excel i Power Point)
  • samodzielność i inicjatywa w działaniu
  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne
Polska