Zakres obowiązków

  • budowanie marki pracodawcy poprzez profesjonalne zorganizowanie i obsługę recepcji, ciągłe doskonalenie standardów firmowych,
  • zarządzanie sprawnym przepływem informacji i dokumentów firmowych oraz właściwe przechowywanie dokumentacji papierowej i elektronicznej,
  • organizacja podróży służbowych pracowników i gości H+S PL i dokonywanie związanych z tym zakupów,
  • dbanie o porządek i estetykę powierzonych obszarów,
  • zamawianie cateringu na spotkania i organizowanie biurowych spotkań okolicznościowych,
  • bezpośrednia współpraca z Dyrektorem Zarządzającym.

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (na zastępstwo)
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00
  • wsparcie w procesie adaptacyjnym
  • przyjazną atmosferę oraz wsparcie kolegów i koleżanek z działu interesujące i odpowiedzialne zadania
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia oraz prywatnej opieki medycznej Medicover
  • dofinansowanie posiłków na firmowej stołówce
  • pakiet socjalny: wczasy pod gruszą, premia świąteczna
  • możliwość rozwoju (rekrutacje wewnętrzne, szkolenia)
Tczew

Nasze wymagania

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku min. 1 rok
  • znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym
  • praktycznej znajomości pakietu MS Office
  • umiejętności planowania i koordynacji wielu zadań jednocześnie
  • wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych, w tym umiejętności efektywnego komunikowania się
Tczew