Główne zadania

  • planowanie i koordynowanie produkcji prototypowej
  • potwierdzanie dat dostaw zamówionych produktów, zapewnienie dostaw na czas
  • zarządzanie zasobami materiałowymi
  • zarządzanie zleceniami produkcyjnymi (tworzenie i raportowanie)
  • zakup materiałów produkcyjnych od innych oddziałów firmy
  • administrowanie danymi w systemie SAP
  • odpowiedzialność i uprawnienia do zapewnienia zgodności z wymaganiami klienta
  • wsparcie rozwoju produktu i procesu produkcyjnego

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę na zastępstwo
  • elastyczne godziny pracy
  • interesujące i odpowiedzialne zadania
  • wsparcie w procesie adaptacyjnym
  • pakiet medyczny Medicover i prywatne ubezpieczenie zdrowotne MetLife
  • dofinansowanie do posiłków
  • wczasy pod gruszą i dofinansowanie do świąt
  • możliwość nauki języka angielskiego lub niemieckiego poprzez platformę eTutor
  • dobrą atmosferę pracy
  • komfortowe warunki pracy (nowoczesne biuro, dofinansowanie do posiłków, pyszną kawę i coś słodkiego :))
Tczew

Nasze wymagania

  • min. rok doświadczenia w obszarze planowania (mile widziane doświadczenie w planowaniu produkcji)
  • wykształcenie średnie, mile widziane kierunkowe (logistyka)
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • znajomość programu SAP (mile widziane)
  • zdolności organizacyjne i analityczne
  • samodzielność w podejmowaniu decyzji i działań
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • umiejętność pracy pod presją czasu
Tczew