Zakres obowiązków:

  • Organizacja i koordynacja transferów technologii w zakresie środków produkcji i know-how.
  • Uruchomienie linii PVD, opracowywanie dokumentacji technologicznej.
  • Doskonalenie produktów i procesów produkcyjnych, zatwierdzanie procesu produkcji.
  • Rozwiązywanie bieżących problemów w procesie oraz opracowywanie działań korygujących.
  • Ocena, definiowanie i uzasadnianie inwestycji.
  • Monitorowanie, analiza i poprawa wyników jakościowych.
  • Odpowiedzialność i uprawnienia do zapewnienia wymagań klienta.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie.
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy.
  • Przyjazną atmosferę oraz wsparcie kolegów i koleżanek z działu.
  • Interesujące i odpowiedzialne zadania.
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia oraz prywatnej opieki medycznej Medicover.
  • Dofinansowanie posiłków na firmowej stołówce.
  • Pakiet socjalny: wczasy pod gruszą, premia świąteczna.
  • Możliwość rozwoju (rekrutacje wewnętrzne, szkolenia).
  • Możliwość nauki języka angielskiego lub niemieckiego poprzez platformę e-Tutor.
  • Komfortowe warunki pracy (nowoczesne biuro, pyszną kawę i coś słodkiego).
Tczew

Nasze wymagania:

  • Ukończone studia inżynierskie lub materiałoznawcze.
  • Znajomość technologii cienkowarstwowej lub grubowarstwowej w warunkach próżni (np. rozpylanie jonowe, galwanizacja, PVD)
  • Umiejętności w zakresie monitorowania i kontroli wykorzystania zasobów ludzkich i sprzętu.
  • Znajomość najnowszych procedur jakościowych i środowiskowych (ISO9001: 2000, IATF16949, ISO 14001).
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office, aplikacji ERP a także technik rozwiązywania problemów oraz narzędzi takich jak FMEA, SPC, APC, Lean Six Sigma i innych.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym.
Tczew