Zakres obowiązków

Szukamy kupca do zespołu planowania i zakupów.
Wśród Twoich zadań znajdą się:
  • zakup materiałów produkcyjnych od innych oddziałów firmy
  • potwierdzanie dat dostaw zamówionych produktów, zapewnienie dostaw na czas
  • zarządzanie zasobami materiałowymi
  • zarządzanie zleceniami produkcyjnymi (tworzenie i raportowanie)
  • administrowanie danymi w systemie SAP
  • odpowiedzialność i uprawnienia do zapewnienia zgodności z wymaganiami klienta
  • wsparcie rozwoju produktu i procesu produkcyjnego

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • elastyczne godziny rozpoczęcia pracy (między 7.00 a 9.00)
  • interesujące i odpowiedzialne zadania
  • wsparcie w procesie adaptacyjnym
  • pakiet medyczny Medicover i prywatne ubezpieczenie zdrowotne MetLife
  • wczasy pod gruszą i dofinansowanie do świąt Bożego Narodzenia
  • możliwość nauki języka angielskiego i niemieckiego poprzez platformę eTutor
  • świetną atmosferę i wsparcie zespołu
  • częściowo dofinansowywana przez nas stołówka – a więc możesz u nas niedrogo zjeść :)
  • nieograniczony dostęp do kawy i herbaty a do tego coś słodkiego :)
Tczew

Nasze wymagania

  • min. 2-3 lata doświadczenia w obszarze zakupów (najlepiej, jeśli to doświadczenie uzyskałeś/uzyskałaś w firmie produkcyjnej)
  • wykształcenie średnie, mile widziane kierunkowe (logistyka)
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (będziesz korzystać z j. angielskiego na co dzień)
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • znajomość programu SAP (mile widziana)
  • zdolności organizacyjne i analityczne
  • samodzielność w podejmowaniu decyzji i działań
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • umiejętność adaptacji do dynamicznie zmieniającego się charakteru pracy (zmiany to nasz chleb powszedni :) )
  • znajomość j. niemieckiego – będzie dodatkowym atutem
Tczew