Obowiązki na stanowisku:

  • Uczestnictwo w przygotowaniu budżetu oraz prognoz finansowych spółki
  • Kontrola realizacji budżetu, analiza odchyleń
  • Przygotowanie raportowań okresowych, zarówno grupowych jak i statutowego
  • Uzgodnienia transakcji grupowych
  • Analiza przepływów pieniężnych spółki
  • Wsparcie zespołu księgowego w procesie zamykania miesiąca i roku, w tym rozliczenie kosztów spółki produkcyjnej
  • Wsparcie w badaniu biegłego rewidenta

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określony (2 lata)
  • Interesujące i odpowiedzialne zadania,
  • Przyjazną atmosferę oraz pracę w międzynarodowym środowisku,
  • Możliwość rozwoju (rekrutacje wewnętrzne, szkolenia),
  • Możliwość nauki języka angielskiego lub niemieckiego,
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy,
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia oraz prywatnej opieki medycznej Medicover,
  • Dofinansowanie posiłków na firmowej stołówce,
  • Pakiet socjalny: wczasy pod gruszą, premia świąteczna,
  • Komfortowe warunki pracy (nowoczesne biuro, pyszną kawę i coś słodkiego).
Gdansk, Tczew

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w obszarze kontrolingu i analiz finansowych
  • Znajomość podstaw księgowości i sprawozdawczości finansowej
  • Preferowane wykształcenie wyższe w obszarze finansów
  • Znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel na poziomie bardzo dobrym
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, analityczne myślenie
  • Mile widziana znajomość systemu SAP