Główne zadania:

  • prowadzenie procesów rekrutacyjnych na stanowiska różnego szczebla
  • odpowiedzialność za całokształt działań szkoleniowo-rozwojowych w firmie (m.in. administrowanie platformą szkoleniową, identyfikacja potrzeb szkoleniowych pracowników w porozumieniu z liderem danego działu, współpraca z zewnętrznymi firmami szkoleniowymi)
  • koordynacja procesu badania efektywności działań rozwojowych,
  • odpowiedzialność za proces badania satysfakcji pracowników, oceny pracowniczej oraz komunikacji wewnętrznej,
  • przygotowanie projektu ścieżek karier zawodowych,
  • współtworzenie polityki rozwoju personelu,
  • wdrażanie rozwiązań w celu kształtowania pozytywnego wizerunku firmy
  • przygotowywanie raportów, analiz i prezentacji

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • elastyczne godziny rozpoczęcia pracy (między 7.00 a 9.00)
  • interesujące i odpowiedzialne zadania
  • wsparcie w procesie adaptacyjnym
  • pakiet medyczny Medicover i prywatne ubezpieczenie zdrowotne MetLife
  • wczasy pod gruszą i dofinansowanie do świąt Bożego Narodzenia
  • możliwość nauki języka angielskiego i niemieckiego poprzez platformę eTutor
  • świetną atmosferę i wsparcie zespołu
  • częściowo dofinansowywana przez nas stołówka – a więc możesz u nas niedrogo zjeść :)
  • nieograniczony dostęp do kawy i herbaty a do tego coś słodkiego :)

Tczew

Nasze oczekiwania:

  • min. 3-letnie doświadczenie w obszarze rozwoju i szkoleń - obligatoryjne
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację (min. poziom B2)
  • ukończone studia wyższe (preferowane ZZL)
  • doświadczenie w projektowaniu ścieżek karier,
  • znajomość specyfiki pracy w firmie produkcyjnej (mile widziane),
  • inicjatywa, samodzielność, kreatywność w projektowaniu działań,
  • praktyczną znajomość pakietu MS Office (Word, Excel i Power Point)
  • zainteresowanie nowoczesnymi trendami dotyczącymi działań employee experience i gotowość do ich wdrażania w organizacji
  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne

Tczew