Zakres obowiązków

  • Organizacja i koordynacja transferów, wdrażania technologii i uruchamiania linii produkcyjnych.
  • Specyfikacja i realizacja zamówień sprzętu produkcyjnego.
  • Współpraca z dostawcami automatyki i serwisami zewnętrznymi.
  • Instalacja, konfiguracja i usuwanie błędów automatyzacji oraz testów RF.
  • Koordynacja zwiększania lokalnych zdolności produkcyjnych w przyszłości.

Nasze wymagania:

  • Ukończone wyższe studia inżynierskie, preferowane kierunki: automatyka, mechanika i budowa maszyn, elektronika lub mechatronika.
  • Znajomość metodologii zarządzania projektami (np. IPMA, PMI)
  • Praktyczne doświadczenie w stosowaniu metod Lean Management oraz projektowania strumienia wartości.
  • Znajomość norm ISO 9001, ISO 14001 oraz IATF 16949.
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office oraz aplikacji ERP.
  • Dobra znajomość technik rozwiązywania problemów oraz narzędzi takich jak FMEA, SPC, APC, Lean Six Sigma i innych.
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami w zakresie zakupów sprzętu produkcyjnego i industrializacji wytwarzania nowych produktów
  • Mile widziane doświadczenie w sektorze motoryzacyjnym.
Tczew

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie.
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy.
  • Przyjazną atmosferę oraz wsparcie kolegów i koleżanek z działu.
  • Interesujące i odpowiedzialne zadania.
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia oraz prywatnej opieki medycznej Medicover.
  • Dofinansowanie posiłków na firmowej stołówce.
  • Pakiet socjalny: wczasy pod gruszą, premia świąteczna.
  • Możliwość rozwoju (rekrutacje wewnętrzne, szkolenia).
  • Możliwość nauki języka angielskiego lub niemieckiego poprzez platformę eTutor.
  • Komfortowe warunki pracy (nowoczesne biuro, pyszną kawę i coś słodkiego).
Tczew