Zakres obowiązków

  • Organizacja i koordynacja transferów technologii w zakresie środków produkcji i know-how.
  • Uruchomienie linii i procesu lutowania rozpływowego, opracowywanie dokumentacji technologicznej.
  • Nadzorowanie, udoskonalanie oraz optymalizacja procesu lutowania.
  • Monitorowanie, analiza i poprawa wyników jakościowych.
  • Rozwiązywanie bieżących problemów w procesie oraz opracowywanie działań korygujących.
  • Odpowiedzialność i uprawnienia do zapewnienia wymagań klienta.
  • Raportowanie działań.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne: preferowane kierunki: automatyka, mechanika, mechatronika, elektronika.
  • Doświadczenie zawodowe w firmie produkcyjnej na podobnym stanowisku (2-3 lata) mile widziane w branży automotive.
  • Znajomość procesu lutowania rozpływowego z wykorzystaniem pieców lutowniczych.
  • Wiedza i umiejętności w zakresie obsługi urządzeń lutowniczych.
  • Znajomość najnowszych procedur jakościowych i środowiskowych (ISO9001: 2000, IATF16949, ISO 14001).
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym.
  • Znajomość pakietu MS Office.
  • Zorientowanie na cele i bardzo dobra organizacja pracy własnej.
  • Umiejętność analizowania i rozwiązywania problemów.
Tczew

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie.
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy.
  • Przyjazną atmosferę oraz wsparcie kolegów i koleżanek z działu.
  • Interesujące i odpowiedzialne zadania.
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia oraz prywatnej opieki medycznej Medicover.
  • Dofinansowanie posiłków na firmowej stołówce.
  • Pakiet socjalny: wczasy pod gruszą, premia świąteczna.
  • Możliwość rozwoju (rekrutacje wewnętrzne, szkolenia).
  • Możliwość nauki języka angielskiego lub niemieckiego poprzez platformę eTutor.
  • Komfortowe warunki pracy (nowoczesne biuro, pyszną kawę i coś słodkiego).
Tczew