Zakres obowiązków

  • Przygotowywanie planów produkcyjnych w oparciu o zamówienia Klientów, stany magazynowe i status bieżącej produkcji.
  • Zarządzanie pojemnością produkcyjną w celu minimalizacji przestojów i terminowej realizacji zleceń klienta.
  • Monitorowanie wykonania planu produkcji i bieżące informowanie Działu Obsługi Klienta.
  • Przewidywanie ryzyka oraz zapobieganie mu w celu zapewnienia ciągłości realizacji zamówień, zgodnie z oczekiwaniami Klienta.
  • Zarządzanie dostępnością materiałów od dostawców wewnętrznych i zewnętrznych.
  • Proponowanie działań i rozwiązań wspomagających efektywne planowanie.
  • Bliska współpraca z działem sprzedaży, produkcji oraz zakupów operacyjnych.
  • Potwierdzanie dat dostawy do klienta we współpracy z działem sprzedaży i produkcji.
  • Proaktywna postawa przy informowaniu klienta o odstępstwach od harmonogramu dostaw.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane kierunkowe (logistyka).
  • Doświadczenie związane z planowaniem produkcji min.2 lata (mile widziana branża Automotive).
  • Biegłą znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel.
  • Znajomość systemu ERP (mile widziany SAP).
  • Umiejętność samodzielnego działania i podejmowania decyzji.
  • Zaangażowanie i determinacja w rozwiązywaniu problemów przy wykorzystaniu wiedzy własnej
  • i innych zespołów.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne i analityczne.
  • Doświadczenie w pracy z EDI od klienta będzie dodatkowym atutem.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne.

Tczew

Oferujemy:

  •  Stabilne zatrudnienie.
  •  Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy.
  •  Przyjazną atmosferę oraz wsparcie kolegów i koleżanek z działu.
  •  Interesujące i odpowiedzialne zadania.
  •  Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia oraz prywatnej opieki medycznej    Medicover.
  •  Dofinansowanie posiłków na firmowej stołówce.
  •  Pakiet socjalny: wczasy pod gruszą, premia świąteczna.
  •  Możliwość rozwoju (rekrutacje wewnętrzne, szkolenia).
  •  Możliwość nauki języka angielskiego lub niemieckiego poprzez platformę eTutor.
  • Komfortowe warunki pracy (nowoczesne biuro, pyszną kawę i coś słodkiego ).

Tczew