Zakres obowiązków

  • sporządzanie i procesowanie zamówień zakupu materiałów produkcyjnych i nieprodukcyjnych od dostawców i innych fabryk H+S,
  • monitorowanie i raportowanie wyników dostawców w zakresie terminowości i jakości dostaw,
  • planowanie i optymalizacja zapasów materiałowych z perspektywy dostępności i kosztów materiałów produkcyjnych,
  • praca w systemie SAP w zakresie dostawców oraz warunków handlowych,
  • współpraca operacyjna z dostawcami oraz innymi działami i fabrykami H+S.

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • elastyczne godziny rozpoczęcia pracy (między 7.00 a 9.00)
  • interesujące i odpowiedzialne zadania
  • wsparcie w procesie adaptacyjnym
  • pakiet medyczny Medicover i prywatne ubezpieczenie zdrowotne MetLife
  • wczasy pod gruszą i dofinansowanie do świąt Bożego Narodzenia
  • możliwość nauki języka angielskiego i niemieckiego poprzez platformę eTutor
  • świetną atmosferę i wsparcie zespołu
  • częściowo dofinansowywane posiłki na naszej stołówce
  • nieograniczony dostęp do kawy i herbaty a do tego coś słodkiego
Tczew

Nasze wymagania

  • min. 2-3 lata doświadczenia w obszarze zakupów (mile widziane w firmie produkcyjnej)
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację.
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • znajomość programu ERP
  • mile widziane doświadczenie we współpracy z dostawcami niemieckojęzycznymi
  • zdolności organizacyjne i analityczne
  • samodzielność w podejmowaniu decyzji i działań
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • umiejętność adaptacji do dynamicznie zmieniającego się charakteru pracy
  • znajomość j. niemieckiego – będzie dodatkowym atutem
Tczew