header

Działające na całym świecie szwajcarskie przedsiębiorstwo HUBER+SUHNER projektuje i produkuje komponenty oraz systemy do elektronicznej i optycznej transmisji danych i energii. Dzięki rozwiązaniom połączeń z takich obszarów technologicznych, jak wysokie częstotliwości, technika światłowodowa i niskie częstotliwości, HUBER+SUHNER obsługuje klientów w branży telekomunikacyjnej, transportowej oraz w przemyśle.

Process Engineer MED

Tczew | 100% | Unlimited

Zakres obowiązków

  • Przygotowywanie i koordynacja projektów inżynierskich, definiowanie wymagań dotyczących urządzeń i sprzętu pomiarowego
  • Weryfikacja produktu i procesu produkcyjnego oraz zarządzanie zmianami w BOM i routingiem
  • Definiowanie najbardziej efektywnych procesów produkcyjnych
  • Opracowywanie efektywnych przebiegów procesów produkcyjnych i układów linii produkcyjnych
  • Rozwój specjalistycznych urządzeń
  • Weryfikacja i właściwa archiwizacja wewnętrznej dokumentacji technicznej
  • Opracowywanie dokumentacji procesowej według obowiązujących standardów
  • Przeprowadzanie szkoleń w zakresie wymagań jakościowych, technik i metod pracy
  • Inicjowanie i kontrola działań związanych z redukcją kosztów
  • Analiza i interpretacja danych procesowych i jakościowych
  • Wsparcie w zakresie analizy reklamacji wewnętrznych i zewnętrznych

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki: budowa maszyn, inżynieria procesowa lub materiałowa
  • Znajomość technologii: sprasowywania, skręcania, lutowania, adhezji
  • Statystyczna kontrola procesów produkcyjnych,
  • Umiejętność zastosowania testów mechanicznych i optycznych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym
  • Doświadczenie w koordynacji projektów inżynierskich
  • Umiejętność pracy w zespole oraz dobra organizacja pracy
  • Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu FMEA, SPC, MSA, PPAP, APQP
  • Samodzielność w realizacji zadań
  • Zdolność efektywnego definiowania i rozwiązywania problemów
  • Wiedza na temat propagacji sygnału RF będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Stałą praca w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, co gwarantuje stabilizację i poczucie bezpieczeństwa
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Elastyczny czas rozpoczęcia pracy (między 7:00 a 9:00)
  • Wsparcie w procesie adaptacyjnym
  • Przyjazną atmosferę, wsparcie kolegów i koleżanek z działu
  • Interesujące i odpowiedzialne zadania
  • Bardzo dobre warunki zatrudnienia (prywatna opieka medyczna Medicover, dofinansowanie posiłków, dofinansowanie do karty Multisport, pakiet socjalny: wczasy pod gruszą, premia świąteczna, premie w ramach programu poleceń pracowniczych, możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia)
  • Możliwości rozwoju (szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne oraz platforma E-tutor do nauki języka angielskiego oraz niemieckiego)

We can't wait to hear from you!

You will hear back from us as soon as possible. For further information please contact:

counter-image