header

Firma HUBER+SUHNER Polska, jest częścią międzynarodowej szwajcarskiej korporacji, która projektuje, produkuje komponenty i rozwiązania systemowe do elektrycznego oraz optycznego transferu danych i energii na trzy rynki: telekomunikacyjny, transportowy i przemysłowy.
Od kilku lat HUBER+SUHNER Polska przejmuje nowe kompetencje ze Szwajcarii w wielu różnych obszarach, rozwijając się, rosnąc i ciągle doskonaląc.

Design Engineer

Tczew | 100 | Unlimited

Zakres obowiązków

  • udział w procesie rozwoju produktów dla branży motoryzacyjnej, głównie do pojazdów elektrycznych i hybrydowych
  • tworzenie kompletnej dokumentacji konstrukcyjnej, w tym modeli 3D i rysunków 2D dla projektowanych produktów
  • nadzór nad etapem budowy prototypów, ich weryfikacji i industrializacji
  • prowadzenie projektów R&D, wprowadzanie usprawnień w istniejących
  • konsultacje i wsparcie techniczne dla Działu Jakości, Sprzedaży, Zakupów oraz Zarządzania Projektami.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowane mechanika, mechatronika
  • min. 3-letnie doświadczenie w zakresie inżynierii mechanicznej i zagadnień konstrukcyjnych
  • znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym (min. B2)
  • doświadczenie w pracy z systemami CAD (preferowane CATIA V5), systemami PLM i ERP (np. SAP)
  • znajomość zasad analizy tolerancji i FMEA
  • podstawowa znajomość procedur i zasad jakościowych oraz środowiskowych (ISO 9001:2015, IATF 16949:2016, 14001:2015)
  • samodzielność i inicjatywa w realizacji powierzonych zadań
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • kreatywność i proponowanie nowych rozwiązań

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • elastyczne godziny rozpoczęcia pracy (między 7.00 a 9.00)
  • interesujące i odpowiedzialne zadania
  • wsparcie w procesie adaptacyjnym
  • pakiet medyczny Medicover i prywatne ubezpieczenie zdrowotne MetLife
  • wczasy pod gruszą i dofinansowanie do świąt Bożego Narodzenia
  • możliwość nauki języka angielskiego i niemieckiego poprzez platformę eTutor
  • świetną atmosferę i wsparcie zespołu
  • częściowo dofinansowywana przez nas stołówka – a więc możesz u nas niedrogo zjeść :)
  • nieograniczony dostęp do kawy i herbaty a do tego coś słodkiego :)

We can't wait to hear from you!

You will hear back from us as soon as possible. For further information please contact:

counter-image