Zakres obowiązków

  • Zakupy strategiczne w zakresie materiałów produkcyjnych od dostawców zewnętrznych dla projektów Automotive,
  • Współpraca z Globalnym Sourcingiem oraz jednostką biznesową LF Automotive Cable Systems (ACS),
  • Budowa właściwych relacji biznesowych z Klientem Wewnętrznym i Kontrahentami.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne,
  • Doświadczenie min. 2 lata na stanowisku związanym z zakupami strategicznymi materiałów produkcyjnych (preferowane doświadczenie w branży motoryzacyjnej) w organizacji Sourcing opartej o kategorie zakupowe,
  • Znajomość normy ISO 9001:2015 oraz IATF 16949:2016,
  • Znajomość metodologii PPAP, APQP jako dodatkowy atut,
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel, znajomość SAP jako dodatkowy atut,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie biegłym,
  • Umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.
Gdansk, Tczew

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie,
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy,
  • Przyjazną atmosferę oraz wsparcie kolegów i koleżanek z działu,
  • Interesujące i odpowiedzialne zadania,
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia oraz prywatnej opieki medycznej Medicover,
  • Dofinansowanie posiłków na firmowej stołówce,
  • Pakiet socjalny: wczasy pod gruszą, premia świąteczna,
  • Możliwość rozwoju (rekrutacje wewnętrzne, szkolenia),
  • Możliwość nauki języka angielskiego lub niemieckiego poprzez platformę e-Tutor,
  • Komfortowe warunki pracy (nowoczesne biuro, pyszną kawę i coś słodkiego).