header

Działające na całym świecie szwajcarskie przedsiębiorstwo HUBER+SUHNER projektuje i produkuje komponenty oraz systemy do elektronicznej i optycznej transmisji danych i energii. Dzięki rozwiązaniom połączeń z takich obszarów technologicznych, jak wysokie częstotliwości, technika światłowodowa i niskie częstotliwości, HUBER+SUHNER obsługuje klientów w branży telekomunikacyjnej, transportowej oraz w przemyśle.

Specjalista BHP (k/m) (Tczew/Swarożyn)

Tczew, Swarożyn | 100% (full time) | Limited

Zakres obowiązków

  • opracowywanie i wdrażanie instrukcji dotyczących BHP i środowiska
  • prowadzenie dokumentacji związanej z ryzykiem zawodowym
  • kontrola warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad BHP i środowiska
  • ustalanie okoliczności i przyczyn wypadków przy pracy
  • prowadzenie szkoleń z zakresu BHP i środowiska
  • współpraca z zewnętrznymi organami kontroli

Nasze wymagania

  • min. 2 lata doświadczenia na porównywalnym stanowisku związanym z BHP i Środowiskiem w firmie produkcyjnej
  • wykształcenie wyższe kierunkowe lub studia podyplomowe z zakresu BHP
  • bardzo dobra znajomość wymagań prawnych dotyczących BHP oraz środowiska
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność w podejmowaniu decyzji
  • komunikatywność i umiejętność przekazywania wiedzy
  • uprawnienia audytora wewnętrznego oraz inspektora PPOŻ będą dodatkowym atutem

Dlaczego warto do nas dołączyć?

Umowa o pracę (na zastępstwo)/ odpowiedzialne zadania/ możliwości rozwoju/ elastyczny czas pracy/ Medicover/ Metlife/ Multisport/ wczasy pod gruszą/ dodatek świąteczny/ eTutor/ stołówka (w lokalizacji w Tczewie)

We can't wait to hear from you!

You will hear back from us as soon as possible. For further information please contact:

counter-image