header

Działające na całym świecie szwajcarskie przedsiębiorstwo HUBER+SUHNER projektuje i produkuje komponenty oraz systemy do elektronicznej i optycznej transmisji danych i energii. Dzięki rozwiązaniom połączeń z takich obszarów technologicznych, jak wysokie częstotliwości, technika światłowodowa i niskie częstotliwości, HUBER+SUHNER obsługuje klientów w branży telekomunikacyjnej, transportowej oraz w przemyśle.

Planista/ Planistka (na zastępstwo)

Tczew | 100 | Limited

Zadania na stanowisku

  • planowanie i koordynowanie produkcji z uwzględnieniem głównych wskaźników fabryki
  • potwierdzanie dat dostaw zamówionych produktów, zapewnienie dostaw na czas
  • zarządzanie zasobami materiałowymi
  • zarządzanie zleceniami produkcyjnymi (tworzenie i raportowanie)
  • administrowanie danymi w systemie SAP
  • odpowiedzialność i uprawnienia do zapewnienia zgodności z wymaganiami klienta
  • wsparcie rozwoju produktu i procesu produkcyjnego
  • codzienny kontakt z klientem wewnętrznym

Nasze wymagania

  • min. rok doświadczenia w obszarze planowania lub zakupów (najlepiej, jeśli to doświadczenie uzyskałeś/uzyskałaś w firmie produkcyjnej)
  • wykształcenie średnie, mile widziane kierunkowe (logistyka)
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (będziesz korzystać z j. angielskiego na co dzień)
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Power BI)
  • Doświadczenie pracy z systemem klasy MRP
  • zdolności organizacyjne i analityczne
  • samodzielność w podejmowaniu decyzji i działań
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • umiejętność adaptacji do dynamicznie zmieniającego się charakteru pracy

Dlaczego warto do nas dołączyć?

umowa o pracę (na zastępstwo) / elastyczne godziny rozpoczęcia pracy (między 7.00 a 9.00) / duży poziom samodzielności i odpowiedzialności / wsparcie w procesie adaptacyjnym / pakiet medyczny Medicover / prywatne ubezpieczenie na życie MetLife / wczasy pod gruszą i dofinansowanie do świąt Bożego Narodzenia / możliwość nauki języka angielskiego i niemieckiego poprzez platformę eTutor / częściowo dofinansowywana przez nas stołówka – a więc możesz u nas niedrogo zjeść :) / nieograniczony dostęp do kawy i herbaty a do tego coś słodkiego :)

We can't wait to hear from you!

You will hear back from us as soon as possible. For further information please contact:
Katarzyna Orlicka
katarzyna.orlicka@hubersuhner.com

counter-image