header

Dział Kontroli Wejściowej Huber + Suhner Polatis jest odpowiedzialny za potwierdzenie zgodności komponentów zakupowych z przygotowaną specyfikacją oraz za przeprowadzanie procesów reklamacyjnych w przypadku stwierdzenia niezgodności.

Lider Zespołu - Inspekcja Wejściowa

Krzeszowice | Full time | Unlimited

Główne zadania na stanowisku:

  • Zarządzanie zespołem Inspektorów oraz podejmowanie decyzji dotyczących zapewnienia jakości komponentów zakupowych
  • Kontakt z dostawcami w zakresie zapewnienia jakości, przeprowadzania procesów reklamacyjnych zgodnie z metodologia 8D
  • Przygotowanie planów miesięcznych, tygodniowych kontroli komponentów zgodnie z ustalonymi celami
  • Opracowywanie i nadzorowanie planów kontroli komponentów zakupowych
  • Weryfikowanie i nadzorowanie kryteriów do kontroli komponentów, współpraca z inżynierią procesu produkcji NPI
  • Przygotowywanie raportów, oraz weryfikacja danych, podejmowanie decyzji na podstawie analiz
  • Zatwierdzanie oraz bieżąca ocena prowadzonych metod badawczych
  • Samodzielna praca przy opracowywaniu instrukcji i procedur mających na celu poprawę funkcjonowania systemu zarządzania jakością w procesie
  • Przestrzeganie wymagań prawnych dotyczących jakości , BHP, środowiska pracy, natychmiastowe zgłaszanie wszelkich problemów/uwag związanych z bezpieczeństwem pracy oraz proponowanie usprawnień w tym zakresie w ramach Polityki Continous Improvements , Lean Manufactoring

Wymagania, niezbędne umiejętności i doświadczenie:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej, branża elektroniczna mile widziana
  • Doświadczenie w dziale jakości dostawców (SQA)
  • Znajomość narzędzi rozwiązywania problemów takich jak 8D, Ishikawa, 5Why
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych i elektronicznych, czytania rysunków technicznych
  • Umiejętność obsługi przyrządów i urządzeń do badań kontrolnych podczas inspekcji wejściowej (mikroskop, multimetr)
  • Doświadczenie w korzystaniu z oprogramowania SAP mile widziane
  • Umiejętności z zakresu zarządzania zespołem
  • Umiejętności z zakresu analizy danych oraz podejmowania decyzji
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym – kontakt z działem jakości w UK
  • Umiejętność komunikacji oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów z współpracownikami
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel

Dołącz do nas

Oferujemy przyjazne i nieformalne środowisko pracy w bardzo dogodnej lokalizacji w pobliżu drogi krajowej nr 79, około 24 km od Krakowa, z atrakcyjnym wynagrodzeniem i premiami rocznymi, a także szeregiem świadczeń, w tym kartą Multisport, ubezpieczeniem grupowym i Zakładowym Funduszem Socjalnym.

We can't wait to hear from you!

You will hear back from us as soon as possible. For further information please contact:
Ewelina Radwanska
ewelina.radwanska@hubersuhner.com

counter-image