header

At HUBER+SUHNER, we design and create essential components that transport power and data through networks. This is how our employees around the globe contribute to a world where people get and stay connected.

Local Lean Champion

Tczew | 100 | Unlimited

Zakres obowiązków

  • H+S Lean Operations System
- Wdrażanie strategii GoLean w H+S PL
- Organizowanie i przeprowadzanie audytów oceny dojrzałości w działach produkcyjnych i funkcjach wspierających
- Wyznaczanie rocznych celów rozwojowych na podstawie przeprowadzonej oceny
- Ustalanie, wspólnie z Kierownictwem, strategii i planów działania dla osiągnięcia założonych celów.
- Monitorowanie realizacji wyżej wymienionych planów.
  • Metody Lean
- Zarządzanie koncepcjami, metodami i narzędziami Lean na poziomie lokalnym
- Wdrażanie i wspieranie rozwoju ustandaryzowanych narzędzi i metod Lean na podstawie decyzji Kierownictwa.
  • Szkolenia
- Prowadzenie wybranych szkoleń/warsztatów Lean
  • Społeczność Lean H+S
- Wspieranie lokalnych menedżerów w ich inicjatywach Lean
- Organizowanie lokalnej społeczności White Belt, Green Belt & Black Belt
- Regularne informowanie pracowników H+S o zrealizowanych projektach, osiągniętych sukcesach, krokach rozwojowych podjętych w ramach metodologii Lean
- Współpraca z Globalną społecznością Lean w H+S

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub z obszaru biznesu,
  • 3 lata doświadczenia w obszarze Lean w firmie produkcyjnej
  • Znajomość metodologii Lean lub Six Sigma, certyfikaty będą dodatkowym atutem
  • Język angielski na poziomie komunikatywnym – bezpośrednia współpraca z zagranicą,
  • Dobra znajomość MS Office
  • Umiejętność współpracy z innymi działami wewnętrznymi firmy,
  • Komunikatywność i gotowość do pracy zespołowej,
  • Kreatywność, otwartość, motywacja do działania.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • Zatrudnienie w szwajcarskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym, co daje stabilizację i poczucie bezpieczeństwa,
  • Udział w innowacyjnych projektach dla światowych liderów z obszarów: telekomunikacji, transportu i przemysłu,
  • Nowoczesne formy rozwoju: platformy edukacyjne, webinary, szkolenia i certyfikaty, nauka języków obcych,
  • Bogaty pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna Medicover, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego, dofinansowanie karty Multisport, premia świąteczna, dofinansowanie urlopu,
  • Firmowa stołówka i dofinansowane posiłki - smaczne i tanie jedzenie ;)
  • Elastyczny czas rozpoczęcia pracy (7.00 – 9.00),
  • Wsparcie pasji i zaangażowania w wolontariat – „Firma Przyjazna Lokalnej Społeczności”,
  • Indywidualnie dopasowany proces adaptacyjny,
  • Życzliwość, dobrą komunikację i współpracę w zespołach lokalnych i międzynarodowych.

Chcesz dołączyć do nas? Czekamy na Twoje CV!

Możesz liczyć na kontakt z naszej strony odnośnie Twojej aplikacji. Więcej informacji może udzielić:
H+S Poland
Malwina Perkowska
malwina.perkowska@hubersuhner.com

counter-image