header

At HUBER+SUHNER, we design and create essential components that transport power and data through networks. This is how our employees around the globe contribute to a world where people get and stay connected.

Inspektor

Krzeszowice | 100% | Unlimited

Twoje obowiązki na tym stanowisku

  • Kontrola komponentów
  • Wdrażanie procedur związanych z kontrolą jakości
  • Prowadzenie ewidencji dostarczonych komponentów
  • Rejestracja bieżących wyników w systemie
  • Szeroka współpraca z Działem Jakośći PL/UK
  • Stosowanie zasad 5S
  • Składanie bieżących sprawozdań z wykonywanych czynności
  • Bieżące wsparcie Działu Jakości

Jeżeli posiadasz poniższe umiejętności to jest to idealne stanowisko dla Ciebie

  • Znajomość komponentów elektronicznych i rysunków technicznych
  • Bardzo dobra znajomość Excela
  • Doświadczenie w produkcji niskoseryjnej
  • Komunikatywność i orientacja na szczegóły
  • Umiejętność pracy w zespole

Dodatkowymi atutami będą:

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w obsłudze programu SAP

Chcesz dołączyć do nas? Czekamy na Twoje CV!

Możesz liczyć na kontakt z naszej strony odnośnie Twojej aplikacji. Więcej informacji może udzielić:

Monika Zaremba
monika.zaremba@hubersuhner.com

Agnieszka Kubasiewicz
agnieszka.kubasiewicz@hubersuhner.com

counter-image