header

At HUBER+SUHNER, we design and create essential components that transport power and data through networks. This is how our employees around the globe contribute to a world where people get and stay connected.

Ekspert ds. zarządzania łańcuchem dostaw (SCM and Demand Expert)

Tczew | full | Unlimited

Zakres obowiązków

  • Planowanie, koordynacja i kontrola przepływu materiałów
  • Optymalizacja poziomu zapasów
  • Zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta, dbanie o terminowość dostaw
  • Zapewnienie prawidłowego przebiegu procesów zakupowych i planistycznych
  • Analiza zapotrzebowania i zarządzanie zapasem bezpieczeństwa materiałów kupowanych od dostawców zewnętrznych i wewnętrznych
  • Monitorowanie głównych wskaźników firmy w tym: terminowości dostaw do klienta, terminowości dostaw od dostawców, rotacji zapasów, poziomu i wartości zapasów
  • Przygotowanie prognoz produkcyjnych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie w dziale Łańcucha Dostaw lub Produkcji mile widziane – minimum 3 lat
  • Znajomość procesów zakupowych i planistycznych
  • Znajomość systemów ERP (SAP)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym

Szukamy eksperta, który potrafi sprawnie zarządzać swoim czasem pracy, jest samodzielny i posiada zdolności przywódcze. Lubi analizować i podejść kreatywnie do rozwiązania problemów.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • Zatrudnienie w szwajcarskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym, co daje stabilizację i poczucie bezpieczeństwa
  • Bogaty pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna Medicover, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego, dofinansowanie karty Medicover Sport, premia świąteczna, dofinansowanie urlopu, dofinansowanie do nauki języków obcych
  • Elastyczny czas rozpoczęcia pracy 7.00 - 9.00
  • Firmowa stołówka i dofinansowane posiłki - smaczne i tanie jedzenie ;)
  • Indywidualnie dopasowany proces adaptacyjny,
  • Życzliwość, dobrą komunikację i współpracę w zespołach lokalnych i międzynarodowych

Chcesz dołączyć do nas? Czekamy na Twoje CV!

Możesz liczyć na kontakt z naszej strony odnośnie Twojej aplikacji. Więcej informacji może udzielić:
H+S Poland
Justyna Jablonska
justyna.jablonska@hubersuhner.com

counter-image