header

At HUBER+SUHNER, we design and create essential components that transport power and data through networks. This is how our employees around the globe contribute to a world where people get and stay connected.

Młodszy Magazynier

Polska, Tczew | Full Job | Unlimited

Zakres obowiązków

  • przyjmowanie dostaw i rozmieszczanie ich na lokacjach
  • kompletowanie materiału zgodnie z harmonogramem
  • przygotowywanie towaru do wysyłki zgodnie z planem wysyłkowym
  • branie udziału w inwentaryzacjach i dbanie o zgodność stanów magazynowych
  • obsługiwanie sprzętu transportowego w magazynie

Nasze wymagania:

  • doświadczenie w firmie produkcyjnej i/lub doświadczenie w pracy w magazynie. min. 1 rok,
  • podstawowa wiedza techniczna,
  • dobra percepcja wzrokowa,
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność,
  • zdolności organizacyjne,
  • poczucie odpowiedzialności i pracowitość,
  • uprawnienia UDT - mile widziane

Oferujemy

  • zatrudnienie w szwajcarskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym, co daje stabilizację i poczucie bezpieczeństwa,
  • możliwość awansu w ramach rekrutacji wewnętrznych,
  • bogaty pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna Medicover, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego, dofinansowanie karty Medicover Sport, premia świąteczna, dofinansowanie urlopu, premie w ramach programu poleceń pracowniczych,
  • firmowa stołówka i dofinansowane posiłki (smaczne i tanie jedzenie ;),
  • indywidualnie dopasowany proces adaptacyjny,
  • życzliwość, dobrą komunikację i współpracę w zespołach lokalnych i międzynarodowych.

Chcesz dołączyć do nas? Czekamy na Twoje CV!

Możesz liczyć na kontakt z naszej strony odnośnie Twojej aplikacji. Więcej informacji może udzielić:
Justyna Jabłońska
justyna.jablonska@hubersuhner.com

counter-image