header

At HUBER+SUHNER, we design and create essential components that transport power and data through networks. This is how our employees around the globe contribute to a world where people get and stay connected.

Junior Production Operator

Tczew | 100 | Unlimited

Zakres obowiązków

  • produkcja i montaż zgodnie z planem produkcji przy jednoczesnym spełnianiu wymagań jakościowych i procesowych

Nasze wymagania

  • dokładność i zaangażowanie
  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym
  • mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej
  • mile widziana podstawowa wiedza i/lub wykształcenie techniczne

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • stabilne zatrudnienie,
  • przyjazną atmosferę oraz wsparcie kolegów i koleżanek z działu,
  • interesujące i odpowiedzialne zadania,
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia, prywatnej opieki medycznej Medicover oraz programu Medicover Sport,
  • pakiet socjalny: wczasy pod gruszą, premia świąteczna,
  • możliwość rozwoju (rekrutacje wewnętrzne, szkolenia),

Chcesz dołączyć do nas? Czekamy na Twoje CV!

Możesz liczyć na kontakt z naszej strony odnośnie Twojej aplikacji. Więcej informacji może udzielić:
H+S Poland
Justyna Jablonska
justyna.jablonska@hubersuhner.com

counter-image